MICE

Yaptığımız her işte 27 yıllık deneyimimizi yeniye olan merakımızla birleştiriyoruz. Bunu içgüdüsel olarak yapıyoruz. Destinasyonları “gerçekten” tanımakla kalmıyor, farkı yaratacak en “ince” bilgilerle kendimizi sürekli yenilemeyi seviyoruz.

Türkiye’nin lider kurumsal etkinlik ve organizasyon şirketleri arasındayız.

Kurumsal etkinlikler, toplantılar, ürün lansmanları, konferanslar, teşvik gezileri ve spor etkinlikleri gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız her işin kendi an’ı olduğuna inanıyoruz.

TOPLANTI PLANLAMA VE
KONFERANS ÇÖZÜMLERİ

“Bir toplantıdan daha fazlasıydı” dedirtebilmek için çalışıyoruz.

Bizce her toplantının kendi an’ı var. İşte biz her yeni toplantıda o biricik an’ın peşine düşüyoruz.

Geleneksellikle hiç düşünülmemiş, yepyeni, taptaze detayları harmanlayabiliyoruz.

Bizim için yaptığımız işin bir senfoni yönetmekten farkı yok. Biz de her senfonimizi tek bir ritim bile kaçırmadan, üstelik seyircimizin unutamayacağı anlar yaratarak sunmayı hedefliyoruz.

INCENTIVE

En büyük ödülümüzü gülümsemenizin altındaki memnuniyetten alıyoruz.

prontoMICE olarak “incentive” olarak bilinen “ödül programlarını” farklı bir deneyime dönüştürüyoruz.

Bu programlardaki tüm duyguyu ödül alan kişilerin gözüyle tasarlıyoruz. Onları şaşırtarak, hayatlarını değiştiren anlar yaratarak, ‘bu ödül için her şeye değdi” dedirtecek programlar yaratıyoruz.

ÖZEL ETKİNLİKLER
VE PRODÜKSİYONLAR

Sizin için önemli/gerekli olanı biliyoruz.

Etkinliklerimiz her ne boyutta ve içerikte olursa olsun katılımcıların kalbine dokunabildiğimiz eşsiz bir fırsat bize göre. Bu an’ları yaratmak için müşterilerimizin kurum kültürünü anlamak ve mesajlarını hissetmek birinci önceliğimiz.

Mesajın en iyi şekilde hissedilmesi için en doğru ve yaratıcı stratejiyi geliştiriyoruz.

Gala geceleri, ürün lansmanları ya da festival organizasyonları... stratejiyi tamamlayacak ve istediğimiz an’ları yaratacak orijinal mekan, teknoloji ve eğlence alternatifleri sunuyoruz.

TAKIM
ETKİNLİKLERİ

Zıt kutupların birbirini çektiği gerçeğini biz çok seviyoruz.

Her takımın gerçekleri farklıdır, hatta aynı takımın üyelerinin bile duyguları, algıları, düşünceleri farklıdır. Takım çalışmalarında tüm klişelerden uzaklaşıyor ve o takımın ve üyelerinin gerçeklerine göre özel çözümler üretiyoruz.

Her aktivitenin takım ruhunu hissettiren bir an’ı olduğuna da inanıyoruz. Yüksek performanslı takımlar, farkında bireyler ve liderler için O An’ı kovalıyoruz.

ETKİNLİK
İLETİŞİMİ

Yaptığımız iş ile sadece etkinliğinizi değil, sizin ve hedef kitlenizin algılarını da yönetiyoruz.

Etkinliklerimizi sadece belli bir gün ve saatle sınırlı görmüyoruz. Bazen katılımcıları ortama hazırlamak, bazen yarattığımız duygunun etkisini sürdürmek, bazen de mesajımızı beyinlere ve yüreklere kazımak için pazarlama ve tasarım ekiplerimizle çalışıyoruz. Her projeye bir “marka” olarak bakıyoruz ve görselliğinden diline kadar üzerine titriyoruz.

Geliştirdiğimiz konseptler, yarattığımız tasarımlar, etkinliğin kimliğini taşıyan her detay o an’ımıza ruh katıyor.

İŞ SEYAHATLERİ

Deneyimden uzak bir iş seyahati düşünülemez. Bu bakış açısından yola çıkarak dünyanın neresinde olursa olsun, işlerinizin arasında “Biraz Mola” dedirtmeyi unutmuyoruz

Herkesin zevki farklı, beklentileri de.

Müşterilerimizin tercihleri, ilgi alanları ve zaman aralığını alıp boş kalan noktaları doldurmayı seviyoruz.

Uzmanlığımızı, kaynaklarımızı, bir de iş seyahatlerini farklı bir deneyime dönüştürme heyecanımızı birleştirip, bazen özel tasarlanmış tatilleri, bazense üst düzey bir seyahat programları unutulmaz kılacak detayları kovalıyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZ

İşimizi yaparken, dünyaya müşterilerimizin gözünden bakmayı seviyoruz.